چی
  • سلامت و پزشکی
  • عینک فروشی
کجا

درباره کجانت

کجانت معرف بهترین کسب و کار های شهر

مجموعه کجانت با هدف تسهیل جستجوهای درون شهری و تسریع پیدا کردن خدمات و کسب و کارهای مورد نیاز مشتریان ایجاد شد. کارشناسان ما با پرس و جو و اطلاعات میدانی کسب شده ، بهترین کسب و کارهای هر شهر ، محله و خیابان را برای شما به ترتیب دسته بندی کرده اند و سپس نظرات شما مشتریان در رده بندی کسب و کارها موثر است.

ما در مجموعه کجانت طیف وسیعی از خدمات و کسب و کارها را رده بندی کرده ایم و امیدواریم با استفاده از خدمات کجانت و نظرات دیگر مشتریان بتوانید بهترین ها را بدون صرف وقت بیابید و با اشتراک گذاری نظرات خود سطح کیفی خدمات را بالاتر ببرید.

افزایش مشتریان و فروش

ما بهترین کسب و کارها و خدمات را به مشتریان معرفی میکنیم بنابراین با بهتر کردن خدمات خود بیشتر دیده خواهید شد و فروش بیشتری دارید

به راحتی بیابید

کجانت فضای خوبی را فراهم کرده تا شما بتوانید بهترین و نزدیک ترین خدمات و کسب و کارها مورد نظر خود را بیابید و نیاز خود را رفع کنید

مقایسه کنید

توضیحات ، نظرات و اطلاعات خدمات دهندگان و کسب و کارها را به راحتی مقایسه کنید

امتیاز دهید

اگر از خدمات و محصولات کسب و کاری استفاده کرده اید و راضی هستید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و به رشد کسب و کار ایشان کمک کنید

بهترین کسب و کارهای ایران

کجانت به زودی در سراسر ایران بهترین ها را معرفی خواهد کرد

مجموعه کجانت فعالیت خود را با معرفی بهترین کسب و کارها در حوزه های مختلف از جمله عینک فروشی ، پزشکی ، سالن های زیبایی ، داروخانه و ... در شهر تهران آغاز کرده است. کسب و کارها میتوانند به راحتی اطلاعات خود و خدماتشان را به کجانت اضافه کنند و با کسب امتیاز و دیدگاه های مثبت جایگاه بهتری برای دیده شدن داشته باشند.
همچنین کاربران و مشتریان در سراسر ایران میتوانند لیست محلاتی کسب و کارهای اطراف خود را بیابند و بدون دردسر با آنها ارتباط بگیرند و از خدمات و امکانات آن ها استفاده کنند.
در دوران ظهور بیماری کرونا سرویس کجانت فعالیت خود را افزایش داده تا مانع از بیرون رفتن کاربران شود و سعی کرده ایم بهترین خدمات مانند لیست بهترین عینک فروشی تهران را به کاربران معرفی کنیم تا نیازشان مرتفع شود.